Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Maciej Simbierowicz

mmm

nie polecam pracy w tej kancelarii! oczekują pracy po 14 godzin dziennie za naprawdę niską płacę! kierowniczka koszmar patrzy na wszystkich z góry jakby pozjadała wszystkie rozumy a niestety jej inteligencja bliska jest najniższemu pułapowi. Studentów wykorzystują i zwalniają. Jak ktoś szuka pracy nawet na dwa tyg bo zaraz zwalniają to odradzam! sama sobie się dziwie, że ja wytrzymałam tam dużo więcej poniewierana na wszystkie sposoby..

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Maciej Simbierowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Maciej Simbierowicz