Rainsz Małgorzata Obsługa Kadrowa

Wrocław

Opinie o Rainsz Małgorzata Obsługa Kadrowa

Zainteresowana

chudypiesincognito - 2012-01-05 19:41:34 ja też jestem bardzo zadowolona z pracy u Rainsz Małgorzata Obsługa Kadrowa. Trochę groźna ale da się wytrzymać. Trochę stresu jest ale mała dawka stresu na co dzień jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ogólnie super!Chudy Psie, Naprawdę jest taka groźna? Chciałabym złożyć aplikację, ale szczerze mówiąc zaczynam się obawiać.... Pilnie proszę o jakies informacje....

chudypiesincognito

Zostaw opinię o Rainsz Małgorzata Obsługa Kadrowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rainsz Małgorzata Obsługa Kadrowa