Opinie o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz w Gdynia

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Administrator Nowy wpis

Firma Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Pracownik Nowy wpis

Firma Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz nigdy nie prowadziła i nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Jak wygląda sprawa grafiku w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były Pracownik

Pracodawca idzie na rękę a nogę podstawiają Pracownicy jeden drugiemu :)

@Były Pracownik

Pierwszy raz się z tym spotykam, żeby pracownicy nawzajem podstawiali sobie nogę. Wygląda to raczej tak że pracodawca podstawia, a zrzuca winę na pracowników - ale to tylko moja uwaga z wcześniejszych opisów, które jasno wskazują, że pracodawca próbuje być "nieskazitelny" i podszywa się pod pracowników.

Sławomir

Czemu sądzisz że pracodawca się podszywa? Skąd te podejrzenia? :D

@Sławomir

@Sławomir, trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem :) już tekst "Pracodawca idzie na rękę a nogę podstawiają Pracownicy jeden drugiemu :)" jest dość podejrzany, ale to tylko moja opinia. :D

Dorota
@Nowy

czyli pracując tam nie widzisz, żeby pracownicy sobie nawzajem szkodzili? Panuje tam spoko atmosfera?

@Nowy

Nie jesteś Nowy Kandydat. Pomimo nieudolnego maskowania i tak wszyscy wiedzą, że jesteś stara (usunięte przez administratora)

Halina

Że kim niby jest?

@Halina

Szukającą wrażeń.

Halina
@Były Pracownik

A skąd wiadomo, że to jakaś dziewczyna jest? Bo chyba żeńskich końcówek w tym co było napisane nie wyłapałam?

Były Pracownik Nowy wpis
@Halina

Z wykopalisk :)

Czy wynagrodzenia są wypłacane terminowo? Jakie są dodatki?

Aplikowałeś do Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz na stanowisko Lider Marketingu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bezimienni pracown.

Moje sugestie dla Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz: Dlaczego zostały usunięte z portalu krytyczne wpisy, które kiedyś tu były na temat pracodawcy? Nie zawierały one przecież treści niezgodnych z regulaminem. Jeśli tak ma wyglądać funkcjonowanie tej strony, to po co to wszystko?

Imienny Pracodawca
@Bezimienni pracown.

Jest to nieprawdziwa informacja. Żadnych wpisów negatywnych nigdy tu nie było.

Jola
@Imienny Pracodawca

Oczywiście, że były :)

@Jola

Kandydat D. nadal nie masz roboty?

@Bezimienni pracown.

Moja sugestia dla Kandydata D. Przestań się wygłupiać to znajdziesz robotę na dłużej.

Kamila

Skoro po 10 lat pracujecie w firmie to musi być solidna?

@Kamila

To zależy od subiektywnego podejścia danej osoby. Solidna będzie dla tych, którzy chcą angażować się w pracy, by jak najwięcej nauczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Niesolidna lub najgorsza ( bo wymagająca) będzie dla tych, którzy przychodzą do pracy, by odpocząć od zadań domowych i dla zawierania nowych znajomości w celach towarzyskich. Pozdrawiam.

Honorata

A Ty do której grupy pracowników należysz? :) Chciałabym też wiedzieć czy, szczególnie na początku pracy w Biurze Rachunkowo-Doradczym Bożena Gromadzka-Arcikiewicz można liczyć na duże wsparcie współpracowników nie tylko merytoryczne, ale też i psychiczne?

@Honorata

Jaki jest cel Twojego wpisu? Nie wygląda to na zainteresowanie pracą. Najlepsze wsparcie psychiczne, jeśli jest potrzebne, można uzyskać u lekarza specjalisty. Pozdrawiam.

Jola

Och, chyba "Pracownik" to właścicielka firmy :)

Jaka umowa obowiązuje w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę.

Honorata

To istotna informacja - forma umowy jest bardzo ważną kwestią. Rozumiem, że po okresie próbnym jest to umowa na czas określony, a później już nieokreślony, tak? Czy inne formy umowy również są dopuszczalne - np. na prośbę pracownika?

Janosik

Słabo się robi od tych polukrowanych wpisów i w dużej mierze odstających od prawdy. Hurtowe "posłodzone" wpisy zamieszczone nagle w marcu i kwietniu 2020 wręcz śmieszą. Chyba premie komuś obiecano za to lukrowanie... Ktoś tutaj próbuje odbudowywać na siłę, nadszarpniętą opinię o biurze rachunkowym, które nie szanuje pracowników. Wynagrodzenia wypłacane terminowo, to fakt. Ale czy pracodawca łaskę robi, że wynagrodzenie wypłaci pracownikowi w wyznaczonym terminie? (usunięte przez administratora) Na podwyżki dla pracowników z reguły nie ma kasy(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś ma ambicję, chęci i poczucie odpowiedzialności, to musi szukać na własna rękę w necie informacji, przepisów i interpretacji. Niestety to zabiera niejednokrotnie wiele czasu, więc odbywa się to kosztem pracownika. Jeśli zaś chodzi o integrację pracowników, to niewłaściwie zadano pytanie. Nie powinno ono brzmieć: "czy pracownicy Biura (usunięte przez administratora) chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?", tylko powinno się zapytać: "czy firma w ogóle zapewnia jakieś formy integracji?" Otóż nic takiego w tym biurze rachunkowym nie istnieje. Kiedyś za dawnych lat organizowano chociaż spotkanie opłatkowe i kolację z okazji Wigilii Bożonarodzeniowej, ale później nawet z tego zrezygnowano. Oddelegowani do klientów pracownicy nawet nie mają okazji poznać reszty zespołu. Pozdrawiam.

Kwicoł
@Janosik

Harnaś nikim już nie pomiata. Weselej na hali bez niego. Hej!

Maryna
@Janosik

Najstarsi górale pamiętają, co z D. (Janosika) była za gagatek i ona najwidoczniej też wie, skoro wypisuje do GoWork o usunięcie tych wszystkich niepochlebnych komentarzy na swój temat. Żebro ją widać jeszcze swędzi po otrzymanym rozrachunku, to rozładowuje się ukradkiem w internecie. A impreza firmowa była tym lepsza, że bez niej.

Poet(k)a
@Janosik

Prawda o Janosiku Samochwała w kącie stała. I wciąż tak opowiadała: „Zdolna jestem niesłychanie, Niewidzialne mam ubranie, Moja maska tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem. Jak odpowiem, to roztropnie. W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie obrabiam kołnierze. Za to wszystko chcę owacje, Bo popsuję integrację.”

Pyzdra
@Janosik

Oho, to się D. uaktywniła… Daruj sobie te ksywki i tak wszyscy poznają tą paplaninę. Sporo czasu, jak cię wykopali – mogłabyś już ochłonąć. Co tam? Pracy szukasz i masz czas pisać paszkwile? Za te krzywdy wyrządzone koleżankom jeszcze chwilę poszukasz. Prostuję, gdyby ktoś nie wiedział – tylko Janosik nikogo nigdy w firmie nie szanowała, za co spotkała ją słuszna kara. Aha – pani sprzątaczka prosi o zwrot książek, które pożyczyłaś lata temu. Co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem: kradzies to bzydka rzec. Hej!

@Janosik

Dziwię się, że jesteś tak miła w swojej wypowiedzi. To jedno z gorszych biur rachunkowych, gdzie pracowałam.

Współczuję, że pracowałaś w złych biurach, ja na razie jestem zadowolona i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić.

Sursum Corda

10-letni staż uprawnia mnie do wyrażenia obiektywnej, jak się wydaje, opinii. Z pozytywnych cech tego pracodawcy: - pieniądze zawsze wypłacane są na czas i w umówionej kwocie, - nigdy nie było problemu z urlopem w wybranym terminie, - atmosfera w biurze jest przyjazna, a firma współpracuje z klientami, którzy rozumieją trudy tego zawodu i potrafią nawet przyznać się do błędu – nie wszędzie tak jest i wszyscy z doświadczeniem w branży zrozumieją, jak to poprawia „klimat” współpracy. - biuro obsługuje wielu różnych i dużych klientów, więc szybko przyswaja się tutaj przepisy obowiązujące w odmiennych dziedzinach, - nie ma umów cywilnoprawnych – tylko etat, - lokalizacja jest OK, bo firma idzie na rękę delegując do pracy u klienta najbliżej miejsca zamieszkania. Z negatywnych stron współpracy: - czasami tempo narzucone administracyjnymi terminami wprowadza stres, potęgowany ostatnio częstymi zmianami przepisów, - kładziony jest nacisk na możliwość zastępowania się przy każdym kliencie, a pracują przecież na różnych systemach – nauka programów księgowych w sumie się nie kończy; - o podwyżkach za staż można zapomnieć – te przysługują tylko za bieżące efekty. Cechy neutralne: - wynagrodzenie jest uśrednione w skali branży. Chodzę na rozmowy kwalifikacyjne do innych firm i nie mam wątpliwości, że pracodawcy konsultują ze sobą stawki i warunki zatrudnienia; - sprzęt, na którym pracujemy jest OK – „wodotrysków” brak, ale jest regularnie wymieniany. Firma jest godna polecenia dla osób, które chcą umiejętnie stosować przepisy, a nie być „klepaczem” przy jakimś biegłym rewidencie, albo doradcy podatkowym. Z drugiej strony, jeśli ktoś liczy na posadę, gdzie może spokojnie wklepać do komputera faktury 30 prostych mikroprzedsiębiorstw i odhaczyć miesiąc, powinien raczej poszukać innego biura.

Natalia

Świetny pracodawca i dobra, profesjonalna firma. Praca w dobrej atmosferze to również wielka zaleta, polecam.

Imienna

Pracuję już kilka lat i chwalę sobie współpracę z biurem. Miałam „przyjemność” pracować z niektórymi nowymi osobami i szczerze – (niezależnie od wieku) niektórzy przychodzą do pracy bez żadnych inspiracji, żadnego zaangażowania. Uważają, że jak już przyszli do pracy, to powinni ich po stopach całować. Nie dają nic od siebie, a wymagania mają ogromne. Niestety ludzie zapominają po co idzie się do pracy. Już niejedna nowa osoba chciała na mnie zrzucić swoje obowiązki, by mogła się „opi*przać”. Idąc do pracy zadajcie sobie pytanie „po co tam aplikuję?” Bo jeśli tylko po pieniądze i dodatki - to nie przejdzie. Nie znam nikogo, kto by za (usunięte przez administratora) rozdawał pieniądze. Pani Bożena nie jest zwykłym pracodawcą, który tylko siedzi i liczy pieniądze - jest zaangażowana w każdą firmę jakie jej biuro obsługuje. Zawsze można się z nią skontaktować i zapytać o cokolwiek. Zawsze pomaga i nigdy nie zostawia bez odpowiedzi. Gdy potrzebuję wziąć urlop, albo zwolnić się pilnie do dziecka, nigdy nie ma z tym najmniejszego problemu. Firma zatrudnia młode osoby i daje szansę na rozwój, co w tych czasach graniczy z cudem - znaleźć dobrą pracę bez doświadczenia. Tutaj liczą się nie tylko papiery i 30 lat doświadczenia, ale również chęć i zaangażowanie. Jestem zadowolona ze współpracy i zostaję tu na dłużej. :)

Czy w firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz są regularne szkolenia pracownicze?

Laura

W sumie cały pierwszy rok pracy to jedno wielkie szkolenie. Notatki obowiązkowe, bardzo na to naciskają. Ogromny nacisk też na koleżanki z dłuższym stażem na dzielenie się wiedzą (chociaż same nie mają z tym w większości problemu). Transakcje zagraniczne, produkcja, ustawy omawiane paragraf po paragrafie dla konkretnych problemów - ogrom informacji, bylebyś tylko zdołała przyswoić. Po roku dopiero pierwszy realny kontakt z klientem i większe pieniądze. Po 2 latach musiałam się zwolnić, bo się przeprowadziłam. Trochę żal, bo nauczyłam się więcej, niż te puste formuły na uniwerku, a pracuję teraz w innej branży i nie w wyuczonym zawodzie.

Czym Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zachęcają? Niczym. Szybciej zniechęcają. Rodzinna klika gdzie jesteś tanią siłą roboczą. Zatrudniają poprzez urząd pracy by mieć dofinansowanie do zatrudnienia. Nie licz na to by dali Ci podwyżkę i próbowali zatrzymać, wolą znaleźć nową tanią siłę z urzędu pracy. Zero szkoleń, czasem pracownik lub klient wiedzą szybciej o zmianach w prawie niż szefostwo - trochę wstyd. W dokumentach straszny bałagan, wszystko robione na ostatnią chwilę "byle było", najwyżej wyślą korekty.. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz - Gdynia

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz
4.1/5 Na podstawie 17 ocen.

Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz