Terfin Biuro Rachunkowe Teresa Obrębska

Skierniewice

Opinie o Terfin Biuro Rachunkowe Teresa Obrębska

wera

Odradzam to biuro, byłam na stażu w tym biurze, tam nie da się spokojnie pracować, właścicielka nie miła, krzykliwa, nie szanująca innych osób. Co chwila ktoś przychodzi nowy i zaraz odchodzi z własnej woli a właścicielka mówi że to ona zwalnia. O wszystko się czepia, za długo w monitor się patrzy a to za długo w faktury, że ktoś się uśmiecha albo dlaczego się nie śmieje itp.

magdaaa
@wera 06.10.2015 10:29

Całkowicie się pod tym podpisuję. Odradzam to biuro!

Ula
@magdaaa 23.06.2016 15:27
Całkowicie się pod tym podpisuję. Odradzam to biuro!

Dziękuję za informacje. Dopiero się uwolniłam od tego typu szefowej i gdyby nie wasze pomocne opinie zlozylabym cv do tego biura. Jest zamieszczone ogłoszenie że pani poszukuje pracownika. Dziękuję ,wolę suchy chleb zjeść niż być znowu traktowana jak takie nic.

Madora

Właścicielka biura to osoba bardzo impulsywna, momentami wręcz ordynarna, lubiąca swoje emocje przelewać na pracowników. Zdarzają się sytuacje ,że Pani podnosi głos na klientów. Nie polecam tego biura.

xxx

Nie polecam tego biura!

Zostaw opinię o Terfin Biuro Rachunkowe Teresa Obrębska - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terfin Biuro Rachunkowe Teresa Obrębska