Marciniak Biuro Rachunkowe Aleksandra Marciniak

Świdnica

Opinie o Marciniak Biuro Rachunkowe Aleksandra Marciniak

klientka

Przykre ,że istnieją ludzie, którzy w tak prostacki sposób próbują pozbyć się konkurencji. Jako wieloletnia klientka Pani Marciniak mogę ocenić pracę tego biura na bardzo dobrą, z pełnym zaangażowaniem. Jak widać po niektórych wpisach, "niezadowolone " osoby nigdy w biurze nie były. To naprawdę żenujące do jakiego poziomu można się zniżyć.

katarzyna

Jestem po kontroli US, która wypadła bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Kilka lat temu była taka sama sytuacja, dlatego też będę wciąż korzystać z usług Biura Pani(usunięte przez administratora) niezależnie od "tzw doświadczeń nieuczciwej konkurencji".

zadowolony klient

Z usług Biura Pani Aleksandry Marciniak korzystam od wielu lat i cenię sobię staranność prowadzenia spraw mojej firmy jak również profesjonalizm, zaangażowanie w przedkładane problemy do rozwiązania, szybkość i terminowość. W mojej pracy zawodowej, dzięki usługom biura Pani Aleksandry Marciniak nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z urzędem skarbowym. Z tego też względu mogę w pełni ręczyć za jakość świadczonych usług rachunkowych przez Panią Aleksandrę Marciniak

Zadowolona klientka

Jestem klientką tego biura od 11 lat, miałam kilka kontroli skarbówki i wszystkie były pozytywne, to najlepszy fakt,że biuro jest profesjonalne. Więc konkurencjo schowaj ogon pod siebie i zmykaj.

anna

Oczywiście, że to biuro to tragedia. Jeśli ktokolwiek wybrał je wśród 10 innych to współczuję tej osobie.

mariusz

To biuro to tragedia. Zabieram natychmiast papiery swojej firmy. Totalny brak kompetencji.

Klient

Widac konkurecja nie spi i wypisuje komentarze dziwaczne. Jestem klientem biura Marciniak i nie mam nic do zarzucenia. Pelen profesjonalizm, szukalem biura w calej swidnicy i z 10 wybralem to jedna, bo są poporstu najlepsi.

krzysztof

Ta Pani nie posiada żadnego wyzszego wykształcenia. Więc o czym my tutaj mówimy. Pozamykać takie biura, bo psuja renomę.

Hi hi wielu specjalistów? Jedna nieudolna jakaś blada właścicielka, która stara się być miła, ale zero kompetencji. Żenada.

Zostaw opinię o Marciniak Biuro Rachunkowe Aleksandra Marciniak - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marciniak Biuro Rachunkowe Aleksandra Marciniak