Kancelaria Adwokacka OBLIGO Kappes i Spółka

Łódź

Opinie o Kancelaria Adwokacka OBLIGO Kappes i Spółka

vel

Miałem "przyjemność" współpracować z Obligo - jako klient ODRADZAM

BAGNO!!!!!Prezesowi wydaje się ,że jest prawnikiem,królem i władcą wszechświata.Tak naprawdę za mojej krótkiej kadencji był pdp jedyną osobą(nie licząc praktykantów) bez wyższego wykształacenia;DDD Jeśli chodzi o pieniądze to może będą pierwszego,może drugiego,to zależy czy pani prokurent raczy zrobić przelew w czasie między życiem gumy i robieniem z niej balonów a siedzeniem na necie. Traktuje sie tam ludzi jak ścierwo.....ŻENADA

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka OBLIGO Kappes i Spółka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka OBLIGO Kappes i Spółka