Ebor Biuro Rachunkowe

Opinie o Ebor Biuro Rachunkowe

bardzo byly pracownik

Kierowniczka niosaca zamet wsrod pracownikow Umowa o prace na nizsza kwote niz faktycznie szefowa wyplaca Szefowa wrzeszczaca bez powodu na pracownikow Kierowniczka preferuje zasade ucz sie pracowniku sam niechetnie poswieca czas nowym pracownikom preferuje zasade nie bede uczyc przyszlej konkurencji Polowa osob zatrudnionych w tej firmie to rodzina szefowej Plus umowa na czas nieokreslony po okresie probnym i nie trzeba siedziec po godzinach ogolnie malo pracy tam jest

VVV

Dziwna szefowa :)

Zostaw opinię o Ebor Biuro Rachunkowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ebor Biuro Rachunkowe