Sławomir Uchacz Big Blue

Opinie o Sławomir Uchacz Big Blue

Waldi

Fajna firma i dobrze się pracuje z fajnymi ludźmi. Oby tylko nic się nie zmieniło.

travelbus

rzetelna firma. wyprostowali mi zaległości w rozliczeniach i podatkach w urzędach Lubię atmosferę w Sławomir Uchacz Big Blue za: przyjazna atmosfera w pracy

Gosc

Nie polecam. Kontakt tylko email. Już na wstępie przy rejestracji jest problem. Bo dokumenty nie dotarły. Tylko wystawiają faktury do zapłacenia. A rozliczenie to kolejny problem bo nic przewoźnik nie doslal i tylko maile informacyjne o obowiązku rozliczenia i tyle w temacie. Zero profesjonalizmu

Firma transportowa
@Gosc 15.02.2018 12:57

z tego co znam tą firmę to płatności oczekują po wykonaniu pracy, nigdy z góry, a jak chciałem zapłacić z góry to właściciel odpowiedział, że należność po otrzymaniu przez mnie dokumentów potwierdzających rejestrację. czy na pewno nie pomyliła Pan/Pani firmy?

Stały klient
@Gosc 15.02.2018 12:57

Potwierdzam. Poza tym ta firma bierze kasę po zarejestrowaniu przewoźnika a nie z góry. Chyba GOŚĆ pomylił z inna firmą

Travel
@Gosc 15.02.2018 12:57

u mnie też wszystko ok przebiegło z rejestracją i rozliczeniami. poleciłem bez cienia wątpliwości znajomym przewoźnikom

wdzięczny
@Gosc 15.02.2018 12:57

Rozmawiałem nie dawno z właścicielem, podał kto nie lubi zlecić i nie zapłacić. Polecam - cenne uwagi na przyszłość w środowisku przewoźników

nick

Zalecam ostrożność, z uczciwością u tego Pana jest różnie.

anonymous
@nick 01.08.2018 16:04

szanowny zapewne "były kliencie", na jakiej podstawie podważa Pan moją uczciwość. Spory pomiędzy kontrahentami, które są nieodzownym elementem życia gospodarczego, w naszym przypadku zdarzają się tylko i wyłącznie w jednym przypadku, a mianowicie klient zleca nam prace, przesyła stosowne dokumenty itp, które są obrabiana, zlecenie jest zrealizowane po czym z naszj strony wysyłana jest płatność za przygotowane prace zgodnie z cennikiem lub ustaloną z klientem kwotą i wówczas pojawia sia problem ze strony klienta(jakby tu nie zapłacić, a żeby sprawa została załatwiona). Jeśli tego typu nieuczciwość ma Pan/Pani na myśli tj że "nie dajemy się zrobić w balona" to proszę iść do innego zleceniobiorcy i jego próbować naciągnąć...

Gość
@anonymous 30.08.2018 08:54

Nie płacą Panu ? I bardzo dobrze ! Może w końcu dotrze do Pana jakie to uczucie nie otrzymać wynagrodzenia, w końcu może role się odwróciły i to Pana będą robić w balona. Radzę zakończyć temat i nie "zwalać" problemów na klientów.

anonymous
@Gość 01.09.2018 18:41

Jedyne problemy z jakimi się spotykamy na szczęście bardzo wąska grupa klientów, którzy zlecają prace i liczą że nie będą musieli za to zapłacić. Jakby nie RODO to wymieniłbym tu z imienia i nazwiska. Jeśli ktoś chce poznać te nazwiska to zapraszam do kontaktu telefonicznego(5-ciu, może 6-ciu przewoźników).

stowarzyszenie "uczciwie płacę
@anonymous 07.09.2018 19:10

wśród znajomych prowadzę szeptaną kampanię bojkotowania pseudo przedsiębiorców patrzących na każdym kroku co by tu tylko wymyśleć, żeby opóźnić płatność albo w ogóle nie zapłacić za zlecone usługi i kupiony towar.

Bus Wielkopolska

ta firma rozlicza mnie oraz kilku znajomych przewoźników. ostatnio poleciłem kolejnym. Firma pomaga w różnych sytuacjach. chyba ktoś z konkurencji pod Tobą kopie dołki

gość
@Bus Wielkopolska 31.08.2018 19:40

myślę że nie konkurencja tylko ktoś dobrze poinformowany

Bus Wielkopolska
@gość 01.09.2018 17:34

jak ktoś się nie podpisuje to typowy hejt w necie zazwyczaj praktykowany przez konkurencje

gość
@Bus Wielkopolska 11.09.2018 11:30

To proszę się podpisać, "Bus Wielkopolska" tak samo nic nie oznacza jak i "gość".

Czy w firmie Big Blue Sławomir Uchacz w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

hadeon

nie polecam

big
@hadeon 25.08.2015 07:38

brak uzasadnienia - konkurencja widzę działa

ciekawy

możesz rozwinąć ten wątek? co jest nie tak?

Zostaw opinię o Sławomir Uchacz Big Blue - Stróża

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławomir Uchacz Big Blue