Starowicz Biuro Rachunkowe Janina Starowicz

Zabrze

Opinie o Starowicz Biuro Rachunkowe Janina Starowicz

Gośc

Podzielam opinie poprzedników. Uciekać od tego pseudo-biura i jej właścicielki. Jak najszybciej......

klaudia

fajnie się pisze sama o sobie cwaniaro !!!! miła praca wszędzie tylko nie u ciebie furiatko !!!

JÓZEK

chciałbym przestrzec wszystkich przed tą panią na dzień dobry tytuł ........mgr ??????? raczej fikcja,naciąga na kase,zatrudniła w mojej firmie (bez mojej wiedzy) ludzi których nigdy nie widziałem na oczy,sfałszowała oświadczenia i podpisy ,przez jakiś czas płaciłem za nich ZUS,sprawa wyszła przy kontroli US zero skruchy,niby pomyłka jeżeli ktoś korzysta z jej usług !!!sprawdzcie dokumentacje dokłdnie!!! porażka

Zostaw opinię o Starowicz Biuro Rachunkowe Janina Starowicz - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starowicz Biuro Rachunkowe Janina Starowicz