Novum Invest Media Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Novum Invest Media Sp. z o.o.

mitrus

no ale wypowiedział tylko swoją opinię, ale oni płacą więcej

Szef

Panu się chyba coś pomyliło... tak zwyczajnie po ludzku.... się pomyliło.Albo jest Pan konkurencją... to też możliwe. Ludzie tak głupi nie są, aby w takie bzdury wierzyć. Naprawdę.

Kamil

!!! Stanowczo odradzam tą firme !!! Pracowałem tam za 6 zł na godzinę, gdzie szefowa co chwile pytała się czemu tak długo siedzę, a jak mam krócej siedzieć za taki zarobek? Tak jak przedmówcy napisali mobbing, spowodowany tym że szefostwo ma problemy osobiste i z nerwicą, którą odwzajemnia na pracownikach. Wyśmiewa się, obgaduje, obraża i ciągle zastrasza. Montażyści mieli podpisywane umowy zlecenie (obecnie pewnie to zmienili na umowy o dzieło, aby dalej nie płacić ZUSu) na pojedynczy miesiąc, a po zakończeniu jego, następna na kolejny miesiąc. Ci ludzie tam tak pracują latami...

Frania

Skrajny mobbing. Stres - mało powiedziane.

Henryk Witos

Podnieca cię ciągły stres (usunięte przez administratora). Polecam. Poczujesz się rozkosznie.

Zostaw opinię o Novum Invest Media Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novum Invest Media Sp. z o.o.