Kawiarnia "i coffee"

Opinie o Kawiarnia "i coffee"

mmim

Ogólne wrażenia mam pozytywne, ale wspomnę też o negatywach - 10 zł brutto za godzinę + 5% od kwoty netto tego, co sprzedasz - spory nacisk na czystość i wymogi sanepidu, HACCP - to na plus, jednak dziewczyny, które nie mogą się obejść bez biżuterii niech sobie odpuszczą - niedozwolone pomalowane paznokcie, nawet lakierem bezbarwnym, no i nic kompletnie z biżuterii - umowa zlecenie z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia (absurd, to naruszenie prawa - Art. 746 Kodeksu Cywilnego), na szczęście podpisywana już pierwszego dnia pracy - rygorystyczny ubiór - czarne eleganckie spodnie (zabronione legginsy i dżinsy), czarne zakryte buty (balerinki/tenisówki/inne), biały stanik (ze względu na białe prześwitujące bluzki) - śmieszne i zarazem żałosne jest to, że firma nie daje żadnych zniżek pracownikom kawiarni na kawę lub cokolwiek z asortymentu, natomiast pracownikom galerii handlowych, w których mieszczą się kawiarnie, przyznawane są karty rabatowe 50%; pracowałem w wielu kawiarniach i pierwszy raz spotykam się z czymś takim

Zostaw opinię o Kawiarnia "i coffee" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarnia "i coffee"