Opinie o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Śląski Oddział Regionalny w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Śląski Oddział Regionalny, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Śląski Oddział Regionalny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Śląski Oddział Regionalny w Częstochowa

ja

Żeby się dostać do ARiMR to trzeba być dobrym znajomym prezesa. Dzisiaj byłam na rozmowie w ARiMR w Częstochowie, i nowy Pan Dyrektor pytał mnie dopóki pomyliłam się w jednym słowie, po czym mi podziękował. Nowy dyrektor z PIS-u chyba będzie obstawiał stanowiska swoimi ludźmi. Szkoda tylko że na dyrektora nie przeprowadza się konkursu, a na zwykłego pracownika wymagana jest znajomość 20 ustaw. Ciekawe czy nowy Pan dyrektor z Częstochowy i jego pracownicy znają wszystkie te ustawy. Krótko mówiąc żenada - nikomu nie polecam - przynajmniej w Częstochowie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Śląski Oddział Regionalny - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Śląski Oddział Regionalny
0/5 Na podstawie 0 ocen.