Grodzisk mazowiecki

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim Marek Bodecki Kancelaria Komornicza

nick

NIE POLECAM

Menda

Lipa , brak kompetencji , ściągnął mi pieniądze , bo się pomylił , teraz oddaje . Przepraszali , ale ja mam w d.. ich przeprosiny . Dobrego słowa nie napiszę. Życzę żeby mu się żona puściła , córka poszła do sekty i pasek rozrządu się zerwał .....

zouza

Hehehe, uśmiałam się jak nigdy, pracownicy mili hmm..., poza jedną panią niekompetentna osoba. Same problemy z tą kancelarią.

NIE POSIADAM

KANCELARIA KOMORNICZA - GRODZISK MAZOWIECKI JEST OK ! WSZYSTKIE SPRAWY SĄ ZAŁATWIANE SPRAWNIE,OBSŁUGA MIŁA ,A PRACODAWCA GRZECZNY , ROZUMIE PRACOWNIKA I UDZIELA WSPARCIA. koleżanka

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim Marek Bodecki Kancelaria Komornicza - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim Marek Bodecki Kancelaria Komornicza