Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów

Opinie o Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów

Vexy45

Praca nie przebiega w dobrej atmosferze. Nerwowo, krzyki, pretensje. Szefostwo łatwo wpada w gniew z błachych powodów. Spora rotacja pracowników, ktorzy nie wytrzymuja psychicznie napięcia. Terminy nierealne, presja. Pracownicy nie nadążają z obowiązkami, wówczas mówi się im, że się nie nadają i zwalnia. Trudno wytrzymać, ludzie się boją, większość szuka pracy jeszcze tu pracując. Nie można się poskarżyć bo od razu zwolnią. Przed osobami spoza stowarzyszenia trzeba udawac że wszystko jest dobrze. Na wizytacjach również bo inaczej od razu - wypowiedzenie i do widzenia. Kto powie że jest źle traktowany - wypowiedzenie i do widzenia. Kto użyje słowa mobbing - wypowiedzenie i do widzenia. Kto się wstawi za innym pracownikiem, na ktœrego szefostwo krzyczy - bedzie miał przechlapane. Nie ma podwyżek, pensje dla specjalistów po studiach sa takie jak dla sprzątaczki. Kto sie poskarzy na wynagrodzenie - wypowiedzenie i do widzenia. Katolicka organizacja a pracuje sie tam jak w piekle.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów