Katowice

Opinie o Euro-Eko-Pol Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlano-Usługowo-Handlowe Leszek Kamiński

Katarzyna R.

Macie pretensje o zarobki i nadgodziny a molestowanie Wam nie przeszkadzało? Chyba że za to Violet dostawała premie.

Violet

Nie mogę się zgodzić z powyższymi opiniami. Pracowałam w tej firmie przez kilka lat. Sporadycznie zostawałam po godzinach, ale praca w weekendy i płaca minimalna, to bzdury wyssane z palca. Sporo się tam nauczyłam, koleżanki były zawsze pomocne. A szef? Wymagał, ale i doceniał pracownika. Czasem premia i coś słodkiego, a to raczej w nagrodę.

Margo
@Violet 08.10.2015, 13:49

chyba kilka dni a nie kilka lat, skoro nie poznałaś się na wielce jaśnie panu, albo jesteś jedną z tych co to donoszą. Wyzysk i obietnice bez pokrycia! Zastraszanie i szantażowanie. Doceniał , owszem - tego co sprzedał jakieś informacje, żeby szef się mógł podoczepiać. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka, wieczne spóźnianie, wyjazdy na sam koniec dnia i to przetrzymywanie po godzinach, żeby gadać głupoty - bo przecież każdy marzy o rozmowie z królem Leszkiem po godzinach. Mało tego, każdy ma prawo pracę zmienić prawda? Prawda - po odejściu z firmy Euroekopol trzeba się przygotować na kopanie dołków co Kamiński robi hobbystycznie i myśli że komuś zaszkodzi. Na szczęście ludzie się już na nim poznali i gdzieś mają jego opinie. Mógłby się obudzić wreszcie, że ustrój Państwa już dawno się zmienił.

Mar_i

Zgadzam się z poprzedniczką. Ciężko wracać wspomnieniami do tamtej pracy. Wynagrodzenie żałosne, ciągła groza, zastraszanie. Jak zły humor jaśnie Pana szefa minie to łapmy oddech (może na 2-3 dni) przed następną burzą. Jak nie lubisz się bawić w donosicielstwo to omijaj tę firmę, bo bez tego twojej pracy szef nie doceni. A cuda się dzieją za zamkniętymi drzwiami. Jedyna pociecha dla tych już zwerbowanych. Ucz się i stamtąd spiepsz....Moja ocena: tam 1,5 roku to 3,5 w innej firmie. Jeżeli dobrze poszukasz to masowo przyjmują po tej firmie do innej. Ach szef serwuje na złagodzenie swoich wybryków zawsze coś słodkiego. Nie jednej było nie raz ciężko to przełknąć.

Jola

Praca za płacę minimalną i wyzysk. Czasami praca w weekendy z obietnicą na podwyżkę, której się nie doczekałam. Odradzam

Zostaw opinię o Euro-Eko-Pol Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlano-Usługowo-Handlowe Leszek Kamiński - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Eko-Pol Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlano-Usługowo-Handlowe Leszek Kamiński