Texar S.C. Jarosław Cebartowski Mirosław Cebartowski Wojciech Chrzanowski

Radom

Opinie o Texar S.C. Jarosław Cebartowski Mirosław Cebartowski Wojciech Chrzanowski

Heniek

Sklep jest świetnie zaopatrzony w odzież wojskową cały czas u nich kupuje i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Marcin

Bardzo wysoka jakość odzięzy wojskowej, mardzo ciekawe wzory Polecam

Olaf

Szczerze polecam ten sklep, mają ogromy wybór ubrań i akcesoriów związanych z militariami i wojskiem. Swietny kontakt ze sklepem.

Kasia

Świetny sklep, kupiłam w nim dla męża, który lubi jeździć na polowania, rewelacyjne spodnie i kurtkę, bardzo sobie chwali, jest mu ciepło i wygodnie, bardzo dobry kontakt ze sklepem, korzystne ceny, wysoka jakość.

Zostaw opinię o Texar S.C. Jarosław Cebartowski Mirosław Cebartowski Wojciech Chrzanowski - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texar S.C. Jarosław Cebartowski Mirosław Cebartowski Wojciech Chrzanowski