Fundacja Pomocy Dzieciom Gaja

Łódź

Opinie o Fundacja Pomocy Dzieciom Gaja

Marzena

Fundacja Gaja pomaga dziecia sprzedajac cegiełki ale dlaczego jedna z wolontariuszek niejaka pani Monika sprzedajac cegiełki dla dzieci podaje swój prywatny numer konta i w przypadku mojej ciotki wysyła jej pieniadze na jej prywatne potrzeby , nadmienie ze pani Monika jest powaznie chora ale ciotka nigdy nie widziała zadnych dokumentów potwierdzających tę chorobe . Natomiast była u ciotki inna pani z innej fundacji i powiedziała ze to oszustwo

BiGLebowsky

Nazwa fundacji bardzo podobna do Fundacji Gajusz, z tym że ta działa na prawdę i pomaga. Za to Gaja, to głównie sprzedaż kartek po 5 zł, z których 1zł idzie do kieszeni sprzedającego. Oczywiście nie mówi się nic o sprzedaży, a o wsparciu. Niestety przez tego typu "zbiórki" cierpią fundacje, które prowadzą realną działalność. Strona fundacjagaja.pl tez wiele mówi jak to wygląda.

zadowolona
@BiGLebowsky 24.01.2015 13:45

Witam. Dziś z fundacji Gaja była u mnie wolontariuszka sprzedajaca cegielki dla dzieci po sprawdzeniu jej dokumentów byłam mile zaskoczona ze nie zadni oszusci tylko naprawde pomagaja dzieciom(posiadala wszystkie niezbede dokumenty poczawszy od umowy wspołpracy wyciag z KRS-u po legitymacje z pieczatkami). od dzis jak bede slyszec fundaja Gaja zawsze zakupie u wolontariuszy cegielkie.

Zostaw opinię o Fundacja Pomocy Dzieciom Gaja - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Pomocy Dzieciom Gaja