Merkuriusz Sp. z o.o. Agencja Celna i Spedycja

Gdynia

Opinie o Merkuriusz Sp. z o.o. Agencja Celna i Spedycja

Aneta

Kompletny brak profesjonalizmu. Umawiamy się na odprawę. Wysyłam wszystkie dokumenty i upoważnienia tydzień przed przypłynięciem towaru. Cztery dni przed przypłynięciem statku zostaję poinformowana przez SPEDYTORA, tak, nie przez agencję MERKURIUSZ, że agencja zrezygnowała z obsługi mojej firmy . Żadnego kontaktu, żadnego przepraszam za zabrany mi czas i wprowadzenie w błąd. Kompletne dno jeśli chodzi o komunikację i kulturę osobistą pracowników. Zdecydowanie nie polecam. Oby rynek jak najszybciej oczyścił się firm z takim podejściem do biznesu.

Macie nowe wiadomości na temat pracy w firmie Merkuriusz Sp. z o.o. Agencja Celna i Spedycja? Jeśli macie doświadczenie z tą firmą, czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Merkuriusz Sp. z o.o. Agencja Celna i Spedycja - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merkuriusz Sp. z o.o. Agencja Celna i Spedycja