Dortrans Sp. z o.o. Agencja Celna

Poznań

Opinie o Dortrans Sp. z o.o. Agencja Celna

Julia Derko

Pozytywnie, bardzo pozytywnie. Pracują tam fachowcy których w niejednej firmie brakuje. Szybko i solidnie zajmują się zleconym tematem. Z czystym sumieniem mogę firmę Dortrans z Poznania polecić.

track

Sposób rozstania z firmą zależy również od pracownika a nie tylko od pracodawcy.Pracowałem tam parę lat do dzisiaj jak jestem w Poznaniu to wpadam na kawę.Atmosfera ok i fajni ludzie tam pracują

były pracownik

ja niestety nie polecam pracy w tej firmie... atmosfera bardzo zła, na rozmowie obiecuja cuda a potem okazuje sie ze to sciema... praca bez zadnych perspektyw... dziwie sie ze znalazla sie osoba ktora dobrze wypowiada sie na temat tej firmy z tego co mi wiadomo firma nie potrafi rozstawiac sie z klasa ze swoimi pracownikami... a rotacja jest bardzo duza

Zostaw opinię o Dortrans Sp. z o.o. Agencja Celna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dortrans Sp. z o.o. Agencja Celna