SCHUESSLER-PLAN INŻYNIERZY Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o SCHUESSLER-PLAN INŻYNIERZY Sp. z o.o.

Janusz

Jestem zainteresowany pracą w firmie i sądziłem, że dowiem się czegoś bezpośrednio od pracowników. Od dawna nikt nie pisze , czy jest tak dobrze czy źle?

Iwona

@Marekw jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej codziennej pracy? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak pracuje się w poszczególnych działach SCHUESSLER-PLAN INŻYNIERZY. Co możesz wymienić jako największe plusy pracy tutaj?

Marek

SCHUESSLER-PLAN INŻYNIERZY Sp. z o.o. ma się dobrze, ja wiem, ze niektózy mogą mieć jakieś negatywne opinie, to oczywiście jasne, ale najważniejsze to pamiętać o tym, że atmosfera jest tak naprawdę świetna i nie ma się co denerwować, pozdrawiam wszystkich

DAKA

Czy macie jakieś doświadczenia z firmą "Schuessler-plan" z Warszawy??

Zostaw opinię o SCHUESSLER-PLAN INŻYNIERZY Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHUESSLER-PLAN INŻYNIERZY Sp. z o.o.