Dawart Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Dawart Sp. z o.o.

Bardzo polecam! Szybko, profesjonalnie i tanio!

Jan63

Zdecydowanie polecam! Wygrali u mnie przez kryterium cenowe, ale jakościowo również super!

Agunia

Ja wzięłam od nich rolety do całego domu i jestem bardzo zadowolona! Znalazłam ich na allegro. Są producentami i ich ceny są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi firmami z Wrocławia. Przede wszystkim polecam ich przedstawiciela, który robi wyceny, a potem przyjeżdża do domu na pomiary z katalogiem. Przemiły, przystojny, młody Pan, który fachowo doradzi najlepszą opcję ;)

Łukasiewicz

Jeżeli to Ci panowie co sprzedają okna, drzwi i rolety (Syców) to bardzo polecam. Fachowo i przede wszystkim tanio! Żadnych problemów i w miłej atmosferze.

lena

Fachowa obsługa, sprawna realizacja, bardzo dobre wykonanie i do tego w dobrej cenie. Co najważniejsze, Panowie nie wciskają byle najdroższej opcji, tylko pytają dokładnie klienta czego oczekuje i oferują najbardziej opłacalny wariant.

Zostaw opinię o Dawart Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dawart Sp. z o.o.