BBH-DUO s.c. Usługi Teletechniczne

Posada

Opinie o BBH-DUO s.c. Usługi Teletechniczne

Alex

Nie polecam pracy w tej firmie po prostu dno ,nie wypłacalność ,źle wykonywana jakość usług dla innych przedsiębiorstw ,stanowczo odradzam

xxx

Stanowczo odradzam prace w tej firmie ,pracowałem tam kiedyś szef po prostu jest niewypłacalny płaci akonta po 3 miesiącach gdzie powinny być normalnie 3 wypłaty

Miałeś do czynienia z firmą BBH-DUO s.c. Usługi Teletechniczne ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw opinię o BBH-DUO s.c. Usługi Teletechniczne - Posada

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBH-DUO s.c. Usługi Teletechniczne