Watronet Julita Walentynowicz

Słubice

Opinie o Watronet Julita Walentynowicz

Mały

Tego neta niech sobie wsadzą w buty więcej go niema niż jest nie wiem za co mam płacić chyba za to że go niema . Nie wiem poco im te telefony jaki ich [usunięte przez moderatora] nie odbierają a jak odbierają to [usunięte przez moderatora] ze to nie z ich winy

jacek

ja korzystam z internetu tej firmy od 2009 roku, nigdy nie zdazylo sie zeby nie byli internetu. Mieszkam w Sułowie.

RP

NIGDY INTERNET OD TEJ FIRMY SZLAK MNIE TRAFIA JAK SIE CIAGLE ROZŁACZA A SZEF SCIEMNIA ZE TO NIE ICH WINA ZA CO JA PLACE? MOJA OPINIA - FIRMA KRZAK

Zostaw opinię o Watronet Julita Walentynowicz - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Watronet Julita Walentynowicz