Opinie o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych w Zabrze

monalisa Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie i gdybym jej nie znała- może bym uwierzyła w powyższe komentarze. Odnoszę wrażenie, że osoby które negatywnie piszą nie są szczere wobec samych siebie! Jak ktoś wyżej napisał- nie chciało się uczciwie pracować najwyraźniej, stąd pożegnanie z firmą. Owszem, w większości młody zespół ale na dzień dobry z nastawieniem "dopiero skończyłam/em studia i mnie się należy kilka tysi wynagrodzenia". Jeszcze niewiele potrafię, nic nie pokazałem- ale się należy". Wiem, że jest możliwość zarobienia dobrej premii- ale na to trzeba pracować a nie przyjść i odbębnić swoje i nic więcej od siebie. Szkolenia- pracodawca nigdy nie miał problemu z wysyłaniem pracowników na szkolenia. Nie ma się co dziwić, że chciał się także zabezpieczyć i pracownik musiał podpisywać "lojalkę". Widocznie już było kilku , którzy zrobili sobie za pieniądze firmy uprawnienia i szkolenia a zaraz potem się zwolnili. .No ludzie, trochę samokrytyki wobec siebie !

mlody Nowy wpis

firma jest ok szefostwo tez ok pracuje juz w tej firmie kilka lat i jest dobrze pozdrawiam

Były jeleń Nowy wpis

Przemiał firma ma faktycznie duży, ale to ze względu na to że większość po paru miesiącach i tak szuka innej pracy. Na rozmowach jest wszystko pięknie, ale życie jest życiem. Ja nie polecam tej firmy, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) - tylko trochę szkoda czasu.

Surykatka Nowy wpis

Co wy klepiecie za bzdury, pracowałam w tej firmie kilka dobrych miesięcy i moge powiedzieć ze wszystko jest jak najbardziej OK, pan prezes ok, przełożonego też miałam ok bo chłopina pomaga jak może ale nie kazdy potrafi tą pomoc wykorzystać i tu już my jako pracownicy mamy problem. Jak najbardziej polecam tego pracodawcę!! Swoją pracą można naprawdę wiele w tej firmie osiągnąć i zarobić a osoby które takie bzdury piszą to należą raczej do nierobów, leniów śmierdzących i nieudaczników !!! wychodzących z założenia że czy się siedzi czy się leży 2000 się nalezy, opanujcie się bo te czasy nie wrócą !!! i weźcie się do roboty jak pracujecie lub macie zamiar podjąć prace w tej firmie. POLECAM!!

Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Zostaw merytoryczną opinię o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych - Zabrze

Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych