Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

Zabrze

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

monalisa

Pracowałam w tej firmie i gdybym jej nie znała- może bym uwierzyła w powyższe komentarze. Odnoszę wrażenie, że osoby które negatywnie piszą nie są szczere wobec samych siebie! Jak ktoś wyżej napisał- nie chciało się uczciwie pracować najwyraźniej, stąd pożegnanie z firmą. Owszem, w większości młody zespół ale na dzień dobry z nastawieniem "dopiero skończyłam/em studia i mnie się należy kilka tysi wynagrodzenia". Jeszcze niewiele potrafię, nic nie pokazałem- ale się należy". Wiem, że jest możliwość zarobienia dobrej premii- ale na to trzeba pracować a nie przyjść i odbębnić swoje i nic więcej od siebie. Szkolenia- pracodawca nigdy nie miał problemu z wysyłaniem pracowników na szkolenia. Nie ma się co dziwić, że chciał się także zabezpieczyć i pracownik musiał podpisywać "lojalkę". Widocznie już było kilku , którzy zrobili sobie za pieniądze firmy uprawnienia i szkolenia a zaraz potem się zwolnili. .No ludzie, trochę samokrytyki wobec siebie !

mlody

firma jest ok szefostwo tez ok pracuje juz w tej firmie kilka lat i jest dobrze pozdrawiam

Były jeleń

Przemiał firma ma faktycznie duży, ale to ze względu na to że większość po paru miesiącach i tak szuka innej pracy. Na rozmowach jest wszystko pięknie, ale życie jest życiem. Ja nie polecam tej firmy, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) - tylko trochę szkoda czasu.

anonim

(usunięte przez administratora)

Surykatka

Co wy klepiecie za bzdury, pracowałam w tej firmie kilka dobrych miesięcy i moge powiedzieć ze wszystko jest jak najbardziej OK, pan prezes ok, przełożonego też miałam ok bo chłopina pomaga jak może ale nie kazdy potrafi tą pomoc wykorzystać i tu już my jako pracownicy mamy problem. Jak najbardziej polecam tego pracodawcę!! Swoją pracą można naprawdę wiele w tej firmie osiągnąć i zarobić a osoby które takie bzdury piszą to należą raczej do nierobów, leniów śmierdzących i nieudaczników !!! wychodzących z założenia że czy się siedzi czy się leży 2000 się nalezy, opanujcie się bo te czasy nie wrócą !!! i weźcie się do roboty jak pracujecie lub macie zamiar podjąć prace w tej firmie. POLECAM!!

Zostaw opinię o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych