Instalinfo Sp. z o.o.

Kielce

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Instalinfo Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalinfo Sp. z o.o.

Były

Firma Instalinfo to ciągła delegacja, jeśli ktoś lubi taki system pracy to bardzo chętnie. Zarobki jak na początek to 9,5zł/h na ręke, no teraz może już się dostanie 10zł/h. Ja miałem przez 2,5 roku ciągle 9,5zł a w ostatnim roku śmiech dostałem podwyżkę 0,5zł/h. Śmiech podwyżka w postaci inflacji pieniądza. Ekipa nie przychylna zależy na kogo trafisz. Praca to min 10h lub więcej dziennie. Praca to najczęściej niskie prądy, ale nie licz że czegoś się nauczysz oprócz jak dobrze przeciągać przewody.Aaa umowe to standard najniższa krajowa na umowie, no z tym ze jest zawarta na czas nieokreślony :) Ogólnie firma dla mało ambitnych. Przy dobrych godzinach można otrzymać 2,300 zł za miesiąc. Duża rotacja nowych pracowników.

admin

Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie Instalinfo Sp. z o.o. coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o Instalinfo Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalinfo Sp. z o.o.