Delta-Telkom Sp.j.

Zabrze

Opinie o Delta-Telkom Sp.j.

były

Negatywne opinie zostały usunięte, bardzo dobry i obiektywny portal. pogratulować

właściciel

Należy pamiętać że użytkownicy internetu nie są anonimowi jest jak to się wielu osobom wydaje. Frustracje swoje najlepiej uzewnętrzniać w inny sposób który nie narazi nikogo na straty i nieprzyjemności. Dla lektury polecam art. 212 kodeksu karnego.

klient od 18 lat

Do wypowiedzi poprzedniej mogę dodać że pracują tam wysokiej klasy specjaliści, profesjonaliści w każdym calu.Przekonałem się osobiście.Jestem przekonany że nie tylko praca w tej firmie jest przyjemnością ale również współpraca z tą firmą to wielka przyjemność.

Zostaw opinię o Delta-Telkom Sp.j. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta-Telkom Sp.j.