Polskie Radio S.A. Polskie Radio Dla Zagranicy

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Polskie Radio S.A. Polskie Radio Dla Zagranicy
0 0 6 1

Opinie o Polskie Radio S.A. Polskie Radio Dla Zagranicy

Krystyna

Czy polecilibyście pracodawcę, jakim jest Polskie Radio Polskie Radio Dla Zagranicy? Jestem ciekawa, jaka jest specyfika pracy w tym miejscu raz jakie wymagania stawiane są przed osobami chętnymi do podjęcia pracy w tym miejscu. @admin pytał już o pracę w Polskim Radiu Polskie Radio Dla Zagranicy wcześniej, ale nie widzę niestety odpowiedzi.

admin

Czy Twoim zdaniem pracownik w firmie Polskie Radio S.A. Polskie Radio Dla Zagranicy jest dostatecznie doceniany? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Polskie Radio S.A. Polskie Radio Dla Zagranicy - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Radio S.A. Polskie Radio Dla Zagranicy