Orlon.Net Norbert Orłowski

Ciechanów

Opinie o Orlon.Net Norbert Orłowski

wci

z firmą ORLON.net współpracowaliśmy mniej więcej 4 lata temu. Z tego co wiem to firmy tej nie ma (nie funkcjonuje) już od co najmniej 3 lat. Moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne Właściciela kojarzę dobrze skąd te negatywne opinie nie wiem lecz każdy ma prawo do własnego zdania. dla mnie wykonywali system zarządzania ruchem pojazdów (spedycja) wywiązali się na medal, system działa do dzisiaj.

foto

Zgadzam się z przedmówcą. Bardzo ciężki człowiek do współpracy. Zmarnował tylko mój czas i ... Niepolecam

criss78

Ja mam zgoła odmienne doświadczenia z p. [usunięte przez moderatora]. Dość powiedzieć, że po próbie współpracy z jego firmą musiałem złożyć doniesienie o przestępstwie na Policję.

Zostaw opinię o Orlon.Net Norbert Orłowski - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlon.Net Norbert Orłowski