Visualteam S.C. Robert Kowlaski Michał Marszalik

Opinie o Visualteam S.C. Robert Kowlaski Michał Marszalik

nick

Dzięki Kamil.

Luiza F.

Ostatnio korespondowałam z tą firmą jako potencjalny klient i powiem szczerze, że dawno nie spotkałam się z takim brakiem kultury i fatalnym podejściem do klienta. Jeśli w podobny sposób traktują pracowników, to szczerze współczuję. myślę, że powinni popracować nad B2C.

Nataia K.

W ostatnim momencie wybrałem firmę bxm.pl gdyż zależało mi na nowoczesnej grafice strony, Visual robi dobre strony ale bxmmultimedia chyba nie ma sobie równych mają z 10 systemów administracyjnych ogromną platformę do pozycjonowania. Cieszę się z swojego wyboru bo jestem na 1 miejscu w google. Nie wiem jak wygląda praca w Visual bo nie pracowałem z perspektywy klienta ok.

Kamil Karol

Oczywiście firma tworzy bardzo dobre strony, ja jednak skorzystałem z usług firmy bxm multimedia w warszawie. Jestem Bardzo zadowolony z przystępnej ceny.

Zostaw opinię o Visualteam S.C. Robert Kowlaski Michał Marszalik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visualteam S.C. Robert Kowlaski Michał Marszalik