Tylda.net Internet

Opinie o Tylda.net Internet

lutek1

Chyba ze 4 razy powiadomiono mnie o wylosowaniu nagrody jako usługobiorcę internetu. Jakoś nigdy nie udało mnie się wypełnić waszego formulaża za każdym razem są jakieś zakłucenia na łaczach taki pech?

mike1201

Hmm podpis agnieszka a pisze chciałbym. Czyżby ktoś miał problemy czy jakaś kiepska reklama.

mike1201

Hm powyzsza opinia dotyczy chyba innej firmy. Rotacja pracowników w tej firmie jest tak duża że zanim ktoś się czegoś nauczy to idzie do lepszej pracy gdzie nie naraża życia za 1500. A to nie prowadzi do dobrego. Praca w takiej firmie to chyba pomyłka ale nie mnie to oceniać.

Zostaw opinię o Tylda.net Internet - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tylda.net Internet