MediaOK

Kalisz

Opinie o MediaOK

kokojumbo

Miałem net u nich dość dawno ale jak widzę nic się nie zmieniło :) Jakby to był internet "od sąsiada" za 20zł to ujdzie ale jak na dostawce to kiepsko.

maloneq

Całkowicie nie polecam,ciągle przerwy dostawie Internetu, zero rzetelności widać umowami które podpisują z klientami sobie dupe podcierają. Więc jeśli chcesz uniknąć ciągłych nerwów, to nawet nie myśl o tym dostawcy, zero wspólpracy,rzetelności. Tak jak byś pracowal z noworodkiem na budowie, bo juz gorzej tego sie określić nie da.

Zostaw opinię o MediaOK - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaOK