Jd-Vision Studio Graficzne Jacek Demianiuk

Golovchitsy

Opinie o Jd-Vision Studio Graficzne Jacek Demianiuk

Koralgol

Praca była idealnie, świetnie, profesjonalnie wykonana, słownie i szybko. Nie mam żadnych zastrzeżeń, w dodatku nie musiałem myśleć szczegółowo o wyglądzie strony, przedstawiłem tylko zarys pracy, a oni dokończyli resztę. POLECAM

Kiszka

Jako usługodawca... najgorszy z jakim się do tej pory spotkałam. Nieterminowy, niesłowny. Nie słucha, co klient chce, tylko realizuje swoje wizje. Znam inne osoby, które tez u niego zamawiały stronę www i też są bardzo niezadowolone. Tyle co on mi nerwów napsuł, a do tego jest [usunięte przez moderatora] i nie wiem co to \\\\\\\"klient nasz Pan\\\\\\\", wogóle nie zwraca uwagi na klienta. Współpraca z nim to kilka miesięcy użerania się :/

Zostaw opinię o Jd-Vision Studio Graficzne Jacek Demianiuk - Golovchitsy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jd-Vision Studio Graficzne Jacek Demianiuk