Artur Grabiec G.Art Technology

Sypniewo

Artur Grabiec G.Art Technology
0 0

Opinie o Artur Grabiec G.Art Technology

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w G.Art Technology Artur Grabiec. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

ASD

Jedna wielka porażka. Korzystać da się tylko i wyłącznie w godzinach nocnych tj. 0-4 nad ranem. W ciągu dnia można zapomnieć o jakim kolwiek korzystaniu, gdyż prędkość skacze między 0,2-0,8mb. Ping skacze od 500 do 3000ms, także pograć również nie da rady. 2017 rok a internet dalej taka porażka.

Obiektywny

Również nie polecam. Nie wystawiają faktur w terminie. Prędkości około 10% deklarowanych. Bardzo słaby zasięg. Obsługa klienta nieuprzejma. Mimo dokonywania płatności firma nie księguje ich w terminie.

kubaaa123

Dla mnie też bardzo słabo. Kiedyś było lepiej, teraz po prostu lecą w kulki. Po mimo zapłacenia za miesiąc czasami przychodzi od nich wiadomość o zapłate, choć zostało zapłacone. Kicha. Wieczory da sie przeżyć, ale najgorsze są niedzielne Wieczorki. Wtedy to najlepiej pójść spać, bo na nic nie można wejść.

noroslaw

Bardzo nie polecam. W godzinach wieczornym około 1/4 prędkości, a pingi cały czas minimum 200, w porywach do tysiąca...

Zostaw opinię o Artur Grabiec G.Art Technology - Sypniewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artur Grabiec G.Art Technology