Fiodor Krzysztof Fiodor

Dąbrowa górnicza

Opinie o Fiodor Krzysztof Fiodor

Magda c

mialam pracowac jako osoba odpowiedzialna za grupe ludzi i po "spotkaniu rekrutacyjnym" wlasciciej oplacil mi powrot do domu na 2 tygodnie i dojazd do czech . aktualnie jest wszystko tak jak mialo byc a nieukrywam ze polepszyly mi sie waronki mieszkaniowe

bociek

ja robie w manpower od grudnia i raz mielismy przestoj na skodzie ale ciagle praca jest

dagmara

Ja pojechalam i troszke bylam w szoku po jednej propozycji ale okazalo sie ze jest wporzo, niewiem jak inni ale ja sobie poradzilam

adam

Ja tam pojechalem do skody i jest normalnie [usunięte przez moderatora]

Jacek

wyjechalem za ich posrdnictwem do skody i powiem z jedyne z czym nie poinformowali mnie to okazalo sie ze musze zaplacic za lekarza 200kc ( ok 30zl) oraz za hotel 1 dzien 160kc czyli ok 25zl ale ogolnie to juz 4 miesiac pracuje i nieplacze

zosia

Hmmm firma obecnie rekrutuje ludzi do czech i anglii. Jesli chodzi o zwrot pienuedzy to katastrofa. Maja dojscia i robia co chca , maja lepszych i gorszych zaleznie jak kogo polubia. Coprawda wlasciciel ma kontakt z pracownikami ale faworyzuje kobiety co sie do niego podlizuja i za nim lataja. W ostatecznosci mozna jechac przez nich i szukac czegos lepszego. :-(

Zostaw opinię o Fiodor Krzysztof Fiodor - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiodor Krzysztof Fiodor