Deseo Design Sławomir Radosław Kowalewski

Szczecin

Opinie o Deseo Design Sławomir Radosław Kowalewski

ktoś

..to co wcześniej napisałem dotyczy zbieżności nazw. Wypowiedź dotyczy firmy : F.H. DESEO s.j. ul. Krakusów 5c,30-092 KRAKÓW SPRZEDAŻ BIELIZNY !! Przepraszam firmę Deseo ze Szczecina

ktoś

Co za bzdury.Firma szuka handlowców -praca na prowizje.Musisz mieć auto i pracować a raczej [usunięte przez admina] na pracodawce.Nie dostaniesz stałej pensji (minimum) tylko prowizje jak coś sprzedaż. Moim zdaniem strata czasu...

Zostaw opinię o Deseo Design Sławomir Radosław Kowalewski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deseo Design Sławomir Radosław Kowalewski