SLOWBIZ Dariusz Kowalski

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o SLOWBIZ Dariusz Kowalski

amber gold

Firma zmienila nazwe na concepto, ostatnio sie zwinela i nie zaplacila pracownikom. Pewnie niedlugo kolejna zmiana nazwy i strzyzenie frajerow. Lepiej uwazajcie na Darka K.

adamm

jest ok

bufooon

Oj takkkkkkkkk , nie bez powodu te wypowiedzi , ludzie to nie idioci którym można nawciskać , naobiecywać. Odradzam.

roaming

To już nie jest pijar tylko bajkopisarstwo . Amatorka i ściemnianie , odradzam

bywalec

pająk - 2011-03-22 12:19:08 Sporo specjalistów??? Co za bzdury. Ten wpis napisała osoba fikcyjna, która w ogóle nie zna i nigdy nie znała tej firmy....A wiadomości zawarte w tym poście są na to wygląda - wyssane z palca. To malutka firma zaledwie kilkuosobowa !!! Pracuje tam najwyżej 10 osób, zależy od zleceń. Niektórzy nawet pracują zdalnie, więc na miejscu siedzi tam nawet nie 10 osóbDokładnie tak.... Dobry pijar :) Generalnie konkretna ściema. Nabrać, nabrać, skasować i nie zrobić. Kto wie o co chodzi ten się domyśli. Polska

hihi

oj panie dalaszynski :) te bzdury to na swoim portalu pisz ;) już niedługo się przekonasz jak działa CONCEPTO :)

pająk

Zostaw opinię o SLOWBIZ Dariusz Kowalski - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SLOWBIZ Dariusz Kowalski