BiznesPort.pl Agencja Interaktywna

Szczecin

Opinie o BiznesPort.pl Agencja Interaktywna

Michał

Przyjemna firma i mili oraz fachowi ludzie. Pensja zawsze na czas. Firma pozwala na spokojną i owocną pracę. Nie ma presji jak w innych firmach, w których byłem.

Anna

Możliwość pracy zdalnej, dobre warunki finansowe, miła atmosfera i ciekawe projekty wśród masy doświadczonych pracowników.

Andrzej

Pracowałem tam 4 lata. Elastyczny szef w stosunku do pracowników i możliwość wyboru godzin pracy czy pracy zdalnej poza biurem. Niespóźniona została żadna wypłata. Atmosfera w porządku- bez napięć, ale nie ma co ukrywać, wszyscy pracują jak mróweczki :) Normalna firma w biurowcu w centrum miasta, żaden "krzak".

Dominik Bereta

Pracowałem tu kilka lat temu. Bardzo miło wspominam ten czas. Profesjonalny, nie duży zespół, ciekawe projekty i miła atmosfera, a to chyba najważniejsze:). Praca tu pozwoliła mi rozwinąć skrzydła w wielu aspektach pracy programisty.

krystian

W okresie wakacyjnym, odbywałem w firmie Biznesport praktyki studenckie. Była to jedna z nielicznych firm, która w ogóle odpowiedziała na mojego maila. Przebieg praktyk wspominam dobrze, załoga tam pracująca spoko, szef też całkiem sympatyczny.

Jeremi

Pracowałem rok w firmie BP, uważam że ma stabilną pozycję na rynku, nigdy nie było problemów z wypłatami, a to ważne, można dużo się nauczyć od kolegów z pracy - świetni specjaliści. Złapałem dużo nowego doświadczenia.

luki

procedury mają na czasie, obsługa i klimat też :)

Artur

jest bardzo podobnie jak w innych firmach, nie jest najlepiej, ale też nie jest źle. Zawsze może byc lepiej.

Zostaw opinię o BiznesPort.pl Agencja Interaktywna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BiznesPort.pl Agencja Interaktywna