Bigcom Tomasz Mordel

Dębica

Opinie o Bigcom Tomasz Mordel

Anonim

Wszystkie opinie warto sprawdzić osobiście, prowadzimy teraz rekrutację, zapraszamy do naszego zespołu wszystkich ambitnych i kreatywnych :-)

abc

Ja pracuje w tej firmie od 2 lat troche zdalnie a troche stacjonarnie. W tej firmie jak w kazdej innej. Kto jest dobry w pracy ten jest zadowolony i ja zawsze mam wyplate na czas. Plusem są premie dla najlepszych. Kto zmienia firmy co miesiac albo robi bledy ten zawsze będzie na wszystko narzekal i obwinial wszystkich dookola.

xxx
@abc 13.05.2016 14:07

Nie no jak pensja na czas to faktycznie sukces. To całkowicie zmienia postać rzeczy, nie trzeba się komornikowi tłumaczyć, że nie ma za co kredytu spłacić, nie trzeba się zapożyczać, żeby dziecku jeść dać. Super praca, po prostu marzenie. I jeszcze dają premie dla osłów. Tyle tylko, że mądre zasady zarządzania (których w Polsce jak na lekarstwo) mówią, iż jeśli tego "dobrego" pracy nie da się powielić, to zazwyczaj jest on dobry ale cwaniak. Jeśli nawet nie jest, należy go zwolnić, bo psuje atmosferę i zasadę współpracy z innymi pracownikami, tworząc niepotrzebne współzawodnictwo. Trzeba również zwolnić pseudo "managiera", czyli korporacyjnego tumana z biegłym angielskim, wyuczonym na zlewozmywaku w Anglii (mimo wszystko szanuję ludzi, którzy tam uciekają z tego dzikiego, kolonialnego kraju), który o zarządzaniu nie ma bladego pojęcia i na takie premie pozwala. Nie będę komentował samej pracy w tej firmie, gdyż nigdy tam nie pracowałem i nie mam zamiaru ale widząc takie żałosne komentarze wiem, że pisał je albo marny marketingowiec po przepłaconych studiach za tatusiową kasę albo polski "pracownik roku", który sprzedałby się najchętniej za przysłowiową miskę ryżu, byleby tylko zarobić więcej od kolegi. Smutne.

Lemon

Firma typu uduś. Byle jak, byle szybko a potem się będziemy martwić jak nie będzie działać. Preferowane umowy śmieciowe. Właściciel robi wszystko aby jak najdłużej przewlekać zapłacenie faktury za wykonane prace. Jedyne narzędzia pracy jakie używa szef to żółte karteczki.

Nie wiem jak jest teraz w firmie ale zawsze stawiało się tam na szybkość niż na jakość. Niskie zarobki. Brak odpowiednich narzędzi do pracy. Praktycznie brak komunikacji w firmie.

Jeśli lubisz pracować za darmo to firma w sam raz. Oferty pracy wystawiane w internecie nie mają przełożenia na rzeczywistość. Jeśli ktoś ciągle wystawia te same oferty to znaczy, że szuka kogoś kto zrobi to samo za mniej pieniędzy.

Słyszałem że czesto zmienia pracowników i widziałem dosyć często oferty pracy na to samo stanowisko w ciągu roku. Nieco dziwne jak na tak znakomitą firmę,

Zostaw opinię o Bigcom Tomasz Mordel - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bigcom Tomasz Mordel