bbSoft WebDesign Zbigniew Trawiński

Wrocław

Opinie o bbSoft WebDesign Zbigniew Trawiński

Alojzy

Mają duże doświadczenie a to przekłada się na wysoką skuteczność. Jak szukasz taniego wykonawcy to poszukaj gimbusów na allegro, ale jeśli prowadzisz poważny biznes i szukasz poważnej firmy do współpracy na lata, to szczerze mogę polecić. Moją firmę obsługują od 3 lat i jestem bardzo zadowolony z efektów i współpracy.

prima67

niestety nie polecam. tylko kasa, a efektów żadnych

Zygmunt Stasiak
@prima67 01.06.2015 15:46
niestety nie polecam. tylko kasa, a efektów żadnych

Jestem innego zdania, współpracuję z nimi od 2009 roku i jestem bardzo zadowolony. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.

Zostaw opinię o bbSoft WebDesign Zbigniew Trawiński - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bbSoft WebDesign Zbigniew Trawiński