Bascom P. Szuba A. Szuba

Łódź

Opinie o Bascom P. Szuba A. Szuba

Adamo

Praca, w kiepskich warunkach, szef psychicznie chory, obwinia ludzi za wszystko, a sam udaje mądrego. Zatrudnienie bez umów - na czarno, nie wypłaca pieniędzy. Dramat, nie polecam

Tomi

Pracodawca oszust, nie wypłaca pieniędzy. Praca na czarno

mich

Potwierdzam właściciel kawał..... Praca na czarno za marne minimum

beti

Firma bardzo nierzetelna. Na umowie minimum reszta pod stołem jeżeli oczywiście masz umowę bo to rzadkość. Po odejściu z firmy szef nie wypłacił całego wynagrodzenia. W firmie ciągła rotacja, większość odchodzi bo z szefem tyranem nie można pracować. Ciągłe wyzwiska i niezadowolenie. Nadgodziny obowiązkowe ale oczywiście niepłatne.

bf
@beti 06.08.2014 14:54

Potwierdzam. Nierzetelny właściciel, nie wypłaca należnych pieniędzy. Wszystko, co napisałaś to szczera prawda. Firemka licha. Nie polecam.

michal

Firma dynamiczna, miła atmosfera. Najważniejsze to chyba normalny szef,co często nie bywa. Wynagrodzenie? Rewelka nie jest, ale najgorzej też nie.

Zostaw opinię o Bascom P. Szuba A. Szuba - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bascom P. Szuba A. Szuba