Aptus Sp. z o. o. Sp.k. Firma Internetowa

Katowice

Opinie o Aptus Sp. z o. o. Sp.k. Firma Internetowa

Julka

Polecam pracodawcę. Wspaniali ludzie, słowni i ceniący profesjonalizm swoich pracowników. Mają dobrą opinię u klientów. To, co ktoś napisał powyżej w tym wątku, wygląda jak wpis typowo złośliwy (pomijam, że anonimowo i nie na temat). Polecam sprawdzić opinie o tym pracodawcy na Goldenline. Tam nie ma anonimowych opinii. Pozdrawiam:)

zawiedziona
@Julka 26.09.2013 12:32

Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora)

?

Mnie ta firma oszukała, dlatego sprawa trafi do sądu. Oferta którą prezentują nie jest tym co klient oczekuje. Wiecznie chcą coraz więcej pieniędzy w kolejnych umowach, bo twierdzą że tego nie było w umowie, czyli zwykłe funkcje które są wszędzie w standardzie tu trzeba płacic. A potem wysyłają wezwanie do zapłaty i straszą sądem. Sami się o to prosili, więc będą to mieć.

Andrzej
@ 14.09.2013 12:06

dokładnie ta sama sytuacja

Zostaw opinię o Aptus Sp. z o. o. Sp.k. Firma Internetowa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aptus Sp. z o. o. Sp.k. Firma Internetowa