Interflora Poczta Kwiatowa

Opinie o Interflora Poczta Kwiatowa

xxx

Dzięki Bogu już tam nie pracuję. Jeśli lubisz zarabiać trochę na umowie, a trochę pod stołem, dostawać niewiele ponad najniższą krajową, być olewanym przez niekompetentne szefostwo i utknąć przy odmóżdżającej robocie na słuchawce gdzie ciągle awaria goni awarię to zapraszam do Poczty Kwiatowej. :)

Ewelina

Zamówienie nr: 49728 Kiaty nigdy nie dostarczone na dzien mamy. Moja wiadomosc w tej sprawie zignorowana i nigdy nie otrzymalam odpowiedzi lub przeprosin.

Zostaw opinię o Interflora Poczta Kwiatowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interflora Poczta Kwiatowa