Pooh Firma Handlowo-Usługowa Michał Bania

Kraków

Opinie o Pooh Firma Handlowo-Usługowa Michał Bania

Taddeo

Uwaga: Firma istnieje wyłącznie na papierze. Prokuratura Rejonowa dla Dzielnicy Kraków-Podgórze: Osiedle Stalowe, Nowa Huta, prowadzi śledztwo w związku z podejrzeniem wyłudzenia przez właściciela firmy znaczących kwot pieniężnych na szkodę co najmniej kilkunastu osób.

Taddeo

Osoby pragnące podzielić informacjami n/t współpracy z w/w Firmą oraz jej Właścicielem proszone są o kontakt mailowy: tsz123@interia.pl.

Zostaw opinię o Pooh Firma Handlowo-Usługowa Michał Bania - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pooh Firma Handlowo-Usługowa Michał Bania