Pixelirium

Tarnowskie góry

Opinie o Pixelirium

lol2

odradzam ....!

opinie pisane przez samego pracodawce :)

@pracownik 11.08.2013 15:38
opinie pisane przez samego pracodawce :)

każdy orze jak może ; )

Jestem mile zaskoczony, że nadal są takie firmy jak Pixelirium, tzn. fajna atmosfera bez rywalizacji i chyba co najważniejsze- wypłaty na czas. Według mnie jedno z najlepszych biur projektowych w Tarnowskich Górach co świadczy o portfolio i firmach z jakimi współpracuje Pixelirium.

Aduduius

Jedna z tych firm, która stara się dbać o pracowników. Przez cały okres pracy nie zdarzyła się ani razu sytuacja opóźnień w wynagrodzeniu, czy jakiś problemów związanych z jego wysokością. Przyjemna i twórcza atmosfera, jasne i konkretne zasady pracy. Zwłaszcza, że projekty są na prawdę wysokim poziomie i często realizowane dla bardzo dużych firm.

Zostaw opinię o Pixelirium - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pixelirium