Okis S.C. Firma Handlowo-Usługowa Ośrodek Kształcenia Informatycznego

Skierniewice

Opinie o Okis S.C. Firma Handlowo-Usługowa Ośrodek Kształcenia Informatycznego

Krzeczak

No jak ktoś chce zepsuć komputer już tak do końca i jeszcze za to zapłacić to polecam :)

Aneta

Praktykanci na stażu i jacyś dziwni ludzie. Z tego co zauważyłam to nie pracownicy. Robią chyba na lewo. Pod sklepem po 5 osób. Jak nie więcej. No i jak się wchodzi to ten wspaniały zapach z kanalizacji :)

Magda

długi czas realizacji, pracownicy odchodzą sami, na stażu praktykanci, brak jakiejkolwiek wiedzy, nie polecam

Zostaw opinię o Okis S.C. Firma Handlowo-Usługowa Ośrodek Kształcenia Informatycznego - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okis S.C. Firma Handlowo-Usługowa Ośrodek Kształcenia Informatycznego