Netkomp Ireneusz Szołtysek

Żory

Opinie o Netkomp Ireneusz Szołtysek

Nie polecam. Właściciel ma duże wymagania w zamian za niską płacę, problemy ze sprzętem dla pracowników i klientów, problemy z samochodem służbowym.

Pio

w rzeczywistosci to klient ci placi nie pracodawca. przekonaj klienta ze jestes wart takiej kasy, a sadze ze jednak jestes cieniutki tylko duzo gadasz. pelno takich pracownikow. pracodawca jest zawsze zly a pracownik jest super

Zorzanin

Jestem inżynierem informatykiem z kilkuletnim stażem. Na jakie wynagrodzenie można oczekiwać w tej firmie? Moje oczekiwania plasują się od 3500pln netto.

xx

nie polecam.

Zostaw opinię o Netkomp Ireneusz Szołtysek - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netkomp Ireneusz Szołtysek