Netcom S.C. Marek Sierak Paweł Porosło Jarosław Gniady

Tarnów

Netcom S.C. Marek Sierak Paweł Porosło Jarosław Gniady

Opinie o Netcom S.C. Marek Sierak Paweł Porosło Jarosław Gniady

byłypracownik

W tej firmie pracowałem już chwilę temu. Szefostwo jest takie samo wiec penie nic się nie zmieniło. Praca po 9 godzin dziennie za minimalna krajową (ta godzinka to nie była żadna przerwa). Praca polegała na obsłudze Klienów (wyjazdy, serwis, programowanie rozszerzeń CDN XL, Optima). W papierach stanowisko Informatyk, co by się nikt nie przyczepił że za taką pensje. Kiedy się upomniałem że z racji braku stanowiska PROGRAMISTA mam prawa autorskie do kodu, dostałem wypowiedzenie umowy o pracę, oraz papierek do podpisania, że nie będę sobie rościł żadnych praw.

Aktualny pracownik
@byłypracownik 26.03.2018 16:38

Totalna bzdura

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Netcom S.C. Marek Sierak Paweł Porosło Jarosław Gniady ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Netcom S.C. Marek Sierak Paweł Porosło Jarosław Gniady - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netcom S.C. Marek Sierak Paweł Porosło Jarosław Gniady