Mip Data Recovery Iwona Pietras

Opinie o Mip Data Recovery Iwona Pietras

Jacek M.

Nie ma jak Kobieta prowadząca stricte technologiczną firmę. O ile wiem to jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (po FV jaka dostałem). Firmę poznałem rok temu jak wylosowałem od komputer-świata bon na odzyskiwanie danych o wart 1000 zł. Hm pomyślałem, że mnie to nigdy nie spotka :) Ależ się myliłem. Bon na szczęście pokrył wydatki z nawiązką ale reszty nie dostałem :), bo była to suma 800 netto więc resztą zajęło się nasze kochane państwo. Jestem zadowolony i dlatego tez przypadkiem znów natknąwszy się na tutejszą obecność MiP-a, jeszcze raz chcę podziękować za pomoc.

Michał Starczak

Nikt mi nie chciał odzyskać danych, jak dysk mi upadł to się zdenerwowałem i otworzyłem go. Każda firma do której zanosiłem odmawiała mi. Całe archiwum domowych zdjęć wydawało się stracone. Wydzwaniałem gdzie się da. W końcu zdecydowałem się wysłać dysk do MiP Data Recovery, gdzie udało się im wyciągnąć wszystkie moje zdjęcia. Jestem szczęśliwy. Życzę im tego samego.

Moris

Ja też jestem zadowolony, nie mogłem odzyskać w dwóch firmach a tu się udało.

Tony

Jestem zadowolony, dane odzysakne szybko i profesjonalnie;_)

Zostaw opinię o Mip Data Recovery Iwona Pietras - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mip Data Recovery Iwona Pietras