Kret-Net Marcin Kreft Usługi Teleinformatyczne

Sucha

Opinie o Kret-Net Marcin Kreft Usługi Teleinformatyczne

xxxx

(wiadomo-2015-11-05) młody pracownik Pan P.... bardzo duzo pomaga mimo ze to tylko pracownik a nie szef, wspolpraca jaka jest taka jest, zawsze moglo byc gorzej, mimo wszystko polecam:)

xxxx

Polecam, jeden minus to taki ze wiecej zalatwi sie z ich pracownikiem niz z wlascicielem

wspolpraca

godni polecenie,staraja sie pilnowac terminow, jak sa jakies nie jasnosci zawsze staraja sie rozwiazac problem(taki mlody gosciu z nim sie zawsze dogadasz, nawet po godz jego pracy), co do zarzadzajacych ta firma to zastrzezen rowniez nie mam. pozdrawiam

Wiadomo
@wspolpraca 05.11.2015 13:41

Ten młody gościu nie odbiera telefonów, nie dotrzymuje terminów, jego słowa są nic nie warte, odradzam komukolwiek współpracę z tą niby firmą... Nie szanują klienta, okłamują no po prostu szkoda słów.

wiadomo

Najgorsza firma z jaka (nie)miałem zaszczytu współprcowac. Nierzetelni, spozniaja się i nie odbierają telefonu. Mówią, że zadzwonią a zero odzewu. Nie polecam

Zostaw opinię o Kret-Net Marcin Kreft Usługi Teleinformatyczne - Sucha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kret-Net Marcin Kreft Usługi Teleinformatyczne