Entera S.C. Usługi Informatyczne

Pruszcz gdański

Opinie o Entera S.C. Usługi Informatyczne

Michał

Pracowałem z nimi jako freelancer. Płacą na czas, bez cwaniactwa. Jeśli będę miał taką możliwość, będę z nimi współpracował dalej. Oby więcej takich uczciwych i rzetelnych firm w naszym kraju, to młodzi nie będą emigrować.

Mlody

Całkiem nieźle, jak na małą firmę rodzinną. Super kontakt, świetna i fachowa pomoc. Nie tylko wykonują powierzone im prace, ale również doradzają w tym zakresie. W moim przypadku mieli rację :) Polecam w 100%.

Zostaw opinię o Entera S.C. Usługi Informatyczne - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Entera S.C. Usługi Informatyczne